Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit mondjak anyámnak, miért...

Mit mondjak anyámnak, miért akarok dobot venni a ballagási pénzemből?

Figyelt kérdés
Nemsokára ballagok, és nem tudom mit vegyek majd a pénzemből , dobot szeretnék, már régóta, de még nem kérdeztem rá anyámnál, mindig bennem van a ritmus és van amikor másokat idegesítek, hogy ütöm az asztalt, vonalzómmal dobolok stb. Mit mondjak neki?- mert ez nem elég ahhoz hogy beleegyezzen.
2011. dec. 4. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
18 évesen azért kibújhatnál a szoknya mögül/alól és kiállhatnál már magadért.
2011. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs, 14 vok :D
2011. dec. 4. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy szeretnéd levezetni a felesleges energiádat valahol, plusz szereted a ritmusos zenét, ezért a dobolásra gondoltál. Szeretnél egy hangszeren játszani, és a dobot tartod a megfelelőnek.
2011. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csak látod ezt is kihagytam :D Én trombitálok s, sőt még gitározni is +tanulgatok" , bár nincs tanárom se semmi másom, attól még van gitárom és szeretném azt is megtanulni, csak ezeken nem tudom levezetni a " feles energiákat", sajnos.
2011. dec. 4. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

16 vagyok (lány), már másfél éve szeretnék dobolni, és VÉGRE talán megengedik!

a logikusabb, hogy megkéred őket, hadd járhassál tanárhoz. így ha véletlenül úgy döntenél, hogy mégse szeretnél, vagy megunod, akkor nem lesz a nyakadon egy felesleges dobszerkó, amiért egy vagyont fizettél. nálam ez vált be:)

2011. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!