Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg lehet tanulni otthon...

Meg lehet tanulni otthon egyedül és az internetröl gitározni?

Figyelt kérdés
mármint úgy hogy késöbb színpadra állnék metálozni. Vagy ahhoz mindenképp kell tanár? Ha igen irnátok olyan internetes oldalt ahol jó tippek, dalok vannak? Köszi!!
2011. dec. 7. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Guitar Hero zni max.
2011. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Metálozni nehezen, ha csak nem a véredben van. Én akusztikus gitáron kezdtem el tanulgatni, egyedül, a dalokat meg lehet tanulni, ha megnézed, hogyan kell, meg az ujjak mozgását, nagy részben el lehet sajátítani, inkább a kottából játszás a gond, ezt nem hiszem hogy én is meg fogom tudni tanulni egyedül.
2011. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet, nagyon könnyen. Én is itthon tanultam meg, igaz még nem koncertezek, mert csak fél éve kezdtem gitározni.

A kottaolvasást sem nehéz megtanulni egyedül, én most kezdtem 1 hónapja, és már egész jól megy... Egy gitáros barátom segít néha-néha, fél év alatt kb. 5-ször összeültünk hogy segítsen, ami lássuk be nem sok... Youtube-on ajánlom Marty Schwarz-ot, nagyon jó tanár. (angol) Mellette a Guitar Pro nevű programot próbáld ki, nekem legjobban az 5-ös verzió jött be...

2011. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Persze, lazán meglehet, és ha elég elszánt vagy akkor magadtól is megtudod tanulni ;), a helyedben a gitártanárt hanyagolnám, sokkal többre mész,ha magadtól vágsz bele.
2011. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindez basszusgitárra is igaz?
2013. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell. A legnagyobbak is tanár nélkül tanultak meg.
2013. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!