Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gáz ha egyedül töltöm otthon...

Gáz ha egyedül töltöm otthon a szilveszter estémet? Mit csináljak, hogy teljen az idő és ne szomorkodjak, hogy engem senki hívott buliba?

Figyelt kérdés
20/L
2010. dec. 9. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Régen, míg nem ismeretem a férjem, ez velem is előfordult párszor. TV-t néztem, nasiztam, és azt néztem, amit csak akartam. Egész jól elvoltam, még akkor is, ha rossz volt. :S
2010. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha van még olyan barátnőd aki szintén otthon lenne, hívd át őket magadhoz, aztán csináljatok egy kisebb csajbulit. Ha senki sincs ilyen akkor is felvethetnéd az ötletet egy olyan barátnődnek aki tudod, h megy valahova, hátha eszébe jut, h elhívhatna téged is.
2010. dec. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Engem se hívnak sehova bulizni és én se nagyon tudok senkit hívni mert akiket meghívnák azoknak fele nem jönne el és akkor már alig vagyunk páran.

Eleinte rosszul esett de így megy ez már évek óta.

Már nem agyalok rajta.

Nézz tévét vagy ha csendes környéken laksz ahol a szomszédok nem kiabálnak, nem tüzijátékoznak akkor aludj.

2010. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Hallgasd a rádiókabarét! :)

Nálam évek óta ez a szilveszteri program...

16F

2010. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez velem is így van. Még rátesz egy lapáttal hogy már hetek óta a szilvesztert szervezik az osztálytársaim de egyiket sem érdeklem annyira hogy esetleg megkérdezze, nincs-e kedvem. A barátok meg az évek múlásával elkoptak. Valójában elég unalmas lehetek, mert a beszélgetésekből azt szűrtem le hogy ezek minden délután egymással msn-eznek meg facebookchatelnek, nekem meg még a telefonszámomat se tudják. Na mindegy. VAn akinek ennél is rosszabb. Pl akiknek elmosta a házát a vörösiszap és egy tanteremben karácsonyoznak.
2010. dec. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Ne legyetek már, ilyen **************. Menjetek el disco-ba. Ott senki nem ismer senkit. Ismerkedjetek. Vagy tényleg, valami barátnőtökkel/barátotokkal pörögjetek el. Végső esetben meg gyertek el az én bulimba...
2010. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
74%

utolsó, hol lesz ez a buli?? :D

18/L

2010. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
23:02-nak van igaza... Irány a disco vagy menjünk hozzájuk! Én sajnos nem hívhatok más bulijába nagyon plusz embert, ahova tervezem, hogy megyek, bár nem kizárt. Nehogy már emiatt ne ismerkedjünk... De hozzám, máskor szabad jönni. Csak buli nincs. :)
2010. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én is egyedül leszek úgy néz ki.

de engem nem is ez zavar igazán,mert elleszek.végre egyedül leszek és tartok egy jó kis szépítő estét,csinálok egy könnyű koktélt(:P).letöltöttem a kedvenc sorozatom pár részét,gyűjtöttem ki zenéket,csinálok vmi klassz sminekt,amit sehova nem csinálnék meg,talán pár képet is magamról,aztán beleülök kb 1 órára a jó meleg vizes kádba,közben zenét hallgatok,talán kisétálok éjfélkor megnézni a tüzijátékot talán nem.....

csak az lesz kínos,amikor majd kérdezgetik,hogy hol voltál szilveszterkor én meg majd mondom,hogy otthon egyedül....arra az érzésre nem vágyom:S

ráadásul van egy tanár,aki mindig faggat az ilyesmiről órán az egész csoport előtt.....rohadt jó leszXD

2010. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

én is egyedül leszel 19/L

felmennék pestre de egyedül:S

2011. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!