Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár erősítőhöz milyen...

Gitár erősítőhöz milyen beállításokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
gain,volume,treble,middle,bass a volume-t és a bass-t tudom micsoda a többit nem.a baj hogy akárhogy állítom torzítva búg berezeg ronda a hangja.
2011. dec. 7. 22:26
 1/7 A kérdező kommentje:
(bár torzító nélkül sem igazi a hang)a
2011. dec. 7. 22:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha túlzottan torzít, akkor rakj rá minimális gain-t, és a volume-al pótold. Middle közepesre, treble-t kicsit lejjebb, a basszust meg felteheted magasra. Így tiszta hangja kell hogy legyen.
2011. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
milyen erősítő? Mert ha alapból rossz hangja van, akkor azzal sajnos nem lehet mit kezdeni.. milyen márkájú?
2011. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ezek a állítóim vannak, én kétfajta beállítást szoktam használni(Minden tekerő 0-10 fokozatos):

1,) Torzítóval:

Gain ~5, Volume attól függ, hogy éppen milyen hangerőt engedhetek meg magamnak, Bass ~8, Middle ~5, Treble ~3 + a gitáron a Tónust(Tone) a legalacsonyabbra állítom.

2,)Torzító nélkül:

Gain ~3, a többi ugyan az, esetleg a tónust állítom feljebb valamivel...

2011. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy aria ag-20
2011. dec. 9. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is van egy olyanom :D mondjuk azon egész értelmes beállítást lehet csinálni (mármint a többi gyakorlóerősítőhöz képest)
2011. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de mi az az egész értelmes?? mit próbáljak?
2011. dec. 9. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!