Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan gitár, ami akkusztik...

Van olyan gitár, ami akkusztikus de egy kicsit elektromos is, szóval lehet csatlakoztatni erősítőhöz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

[link]


??

2010. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezeket hivjak elektroakusztikus gitaroknak. De ilyenek pl. a jazzgitarok is.
2010. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, létezik ilyen szemiakusztikus gitár a neve - és akusztikusként is szép a hangja, meg erösitövel is rendesen szól. Nagyobb hangszerboltokban érdeklödj utána.
2010. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

ja

de azért ez vicces: "egy kicsit elektromos":D

nehogy olyat vegyél ami túl elektromos, csakúgy szépen módjával:D

2010. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a Vissza a jövőben

Marty Mcfly is elektroakusztikos gitáron játszott

2010. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

oké kössz. De f.aszom. Igazából nem is ezt akartam kérdezni. Hát a fenébe is, én ezt már tudtam. Csak túl sok kérdésem van a gitárral kapcsolatban, és nem tudtam hogy mit kérdezzek. Elektroakuusztikus. Igen, már tudtam, de

hogy hogy megy ez amugy? Mert hogy, értitek. Olyan jó hangja van az elektromosnak erősítő nélkül, imádom a hangját, de az akkusztikus meg idegesítő, olyan... unalmas. De, már azt mondtam akkusztikus kell, és most majd ott fog állni a sarokban, mert idegesít a hangja. De az elektromos kib.szottul drága, és még cuccos nélkül is. Tényleg azt úgy lehet, hogy erősítő meg biszem ba.szom tok nélkül veszem meg, csak pengetővel? Mer nincsen elég manim fenébe! Na szóval bocs ha nem értehtő meg asszem kicsit ki vagyok ma estére, de sürgősen meg akartam kérdezni ezeket, és kössz ha válaszoltok. Kössz gyerekek. Jófejek vagytok ti. Szeretem az ilyen embereket.

2010. jún. 12. 22:40
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is kérek abból, amit szedsz!
2010. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is :D
2010. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én semmit nem szedek, és mégis bolond vagyok. Ezért is gondoltam, hogy fiúnak kellett volna születnem. Már nem mintha lezbi lennék, csak egyszerűen a fiúk szabadabbak. Na, egy lány meg sose csinálhat semmit. A fa.szt!

Na vissza gitárhoz. Még jöhetnek válaszok kössz

2010. jún. 12. 23:07
 10/21 anonim ***** válasza:

öööö...

Igen, lehet erősítő nélkül venni elektromos gitárt. Egy elektroakusztikus meg nem olcsó (mint az akusztikus).

2010. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!