Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretném elérni ha megjelenne...

Szeretném elérni ha megjelenne a hangomban a rezegtetés, egyáltalán lehetséges hogy valakinél nem alakul ki, vagy valahol inkább mégis rosszul képzem a hangom?

Figyelt kérdés
Elsősorban énektanár véleményére lennék kiváncsi, de szivesen fogadom bárkitől aki énekel, és megy is neki a vibrato,... némi észrevétel, ha kell tudok megosztani felénekelt dalt, ha abból le lehet szűrni valamit. Köszönöm előre is. énektanérra jelenleg nincs lehetőségem.
2011. dec. 16. 14:20
 1/2 anonim válasza:

Én nem vagyok énektanár, de jártam énektanárhoz.

A vibrato nem jelenik meg valakinél csak úgy magától. Ha gyakorlod, akkor megtanulhatod én is így tanultam meg(csak a szádon kiáramló levegő erősségével kell játszani).

Egyébként nem értem, hogy miért olyan fontos ez neked. Sok olyan híres énekes van aki nem használja a vibrato-t, mégis gyönyörű a hangjuk! Először tanulj meg szépen énekeli és ha már megy, akkor jöhet a vibrato.

2011. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezen a videón egy énektanár próbálja megtanítani a vibratót:

http://www.youtube.com/watch?v=KeswtgTu7oo&feature=related

2012. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!