Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyulnátok ahhoz,...

Hogyan viszonyulnátok ahhoz, ha megjelenne egy olyan természetes eredetű drog, aminek hatása az hogy megnyugtatja az embereket, és nem egészségtelen?

Figyelt kérdés

Nyugtató hatású lenne, de nem tompítaná az agyat olyan értelemben, hogy balesetveszélyes legyen. Függőséget sem okozna. Egy ilyen tudatmódosítónak is ellene lennétek, abból kifolyólag hogy "külső segítség" a problémák megoldására?

A hatása akár felpörgetés is lehetne, csak a kérdés szempontjából ezt barátságosabbnak éreztem.


2011. nov. 10. 20:22
 1/3 palmira válasza:
Akkor az nem is drog lenne, hanem kedélyjavító vagy vmi ilyesmi...
2011. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Én nem próbáltam, de ismerek több olyan személyt, aki használja. Nem tompít, hanem olyan a hatása, mint a Pókemberben, mikor a főszereplő reflexe drámaian gyors lesz, mindent lassabban lát az ember, de jobban felfogja, reagál rá. Kiélesednek az érzékei, és elmúlnak az ártó gondolatai. Egy kicsit mintha lelassulna az idő, de nem úgy, mint alkohol hatására, mert nem lesznek tőle koordinációs problémák, épp ellenkezőleg! Nyugtat, de nem álmosít vagy tompít, és függőséget se okoz, a dohánnyal és alkohollal ellentétben. De néhány kipróbálója azt hiszi, hasonló hatást ér el más, erősebb, szintetikus szerekkel, és mivel drognak nevezik, így már drogosnak hiszik magukat és kipróbálnak mást, amivel valóban ártanak maguknak...


Ez az anyag a békés hippik kedvenc füstölnivalója volt... Akik vajon mitől is voltak olyan csordultig szeretettel, senkinek ártani nem tudóak? Érdekes, ugye?

Nem élek ezzel a szerrel, de sokkal ártalmasabb nála a cigi és az alkohol, ami legális és támogatott...

2011. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jaja.

Én ezt engedném, állam kaszál , keményen, és betitanám a piát, egy sör egy heti fizetésbe kerülne, más nem lenne.

5

50 %-ot javulna az ország teljesítménye, minden nyugati turista itt költkezne nálunk.

Az alkoholbetegeknek, akik százezres tömegben jelennének meg, szakszerű segítséggel kell felkészülni.

2012. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!