Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fém húros gitárra, rakhatok...

Fém húros gitárra, rakhatok nylon húrokat? Abban tisztába vagyok hogy ezt forditott esetben nem szabad megtenni, de ilymodon?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi akadálya!Csak annyi a különbség hogy nem lessz szép csengő hangja a nylon húroknak!

1000ft ért lehet kapni jó vékony bronz húrokat az nagyon tuti!De ha nylont akarsz rá feltenni akkor semmi gond nincs vele.

Igen vannak gitárok hogy ez fordítva nem működik mert a nyele nem elég erős hogy elbírja a fémhúrokat mert azokat sokkal feszesebbre kell húzni.

2011. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyele...:DD
2011. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól van na! :) Tudom hogy nem a nyele! :) hanem nyaka! :)
2011. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehet kapni bronz húrokat, abból én a drágábbikat szoktam venni. De most nagyon hajt a kiváncsiság hogy nylon húrral játszak, ezért örülök, hogy lehet.
2011. dec. 22. 18:08
 5/5 A kérdező kommentje:
És köszi szépen.
2011. dec. 22. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!