Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik akusztikus gitár jobb...

Melyik akusztikus gitár jobb a fém húros vagy a nylon húros? És a hangjuk különbözik?

Figyelt kérdés
Ha különbözik akkor különböznek a zenék is amiket lehet rajtuk játszani?
2011. dec. 6. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs, hogy az egyik jobb mint a másik, mivel másra használják őket. Szóval igen, a hangjuk különbözik. És igen, más zenéket szoktak játszani rajtuk.
2011. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és melyiken milyet lehet játszani?
2011. dec. 7. 18:43
 3/7 compactegon ***** válasza:
a nylonhúrosnak szerintem szebb és teltebb hangja van, a fémhúros kicsit csilingelősebb.
2011. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így van, és a fémhúrost inkább könnyűzenéhez tudom elképzelni (meg ahhoz is szokták használni), nylon húros pedig komolyzenéhez.. De hogy miért van hetente 2-3 ugyanilyen kérdés?!:D
2011. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ha kezdő vagy nylon húros gitárt vegyél mert a fémhúros szétvágná az újaid

a hangjuk között annyi a külömbség hogy a fém húros gitár sokkal hangoasbb masszívabban szól :D

2012. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ez megint relatív, hogy melyik a hangosabb.
2012. jan. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

mivel a hangosabb jobb XD

akk jó ha hangos :"D

2012. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!