Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen pengetőt vegyek ha az...

Milyen pengetőt vegyek ha az akusztikus gitáromon 3 nylon és 3 fémhúr van?

Figyelt kérdés
hány mm? keményet vagy puhábbat?
2012. jan. 5. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

az nylonhúros :D amit fémnek hiszel, az is nylon

amúgy mit akarsz rajta játszani? Ha csak dalkíséretet, akkor elég egy puhább ,de pl jazzhez vagy blues szólókhoz nem árt egy keményebb

2012. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én ilyennel kezdtem , és versenyen nem volt engedélyezve a pengető használata.én is néztem.Szerintem pengess körömmel.Hidd el nem rossz csak meg kell szokni :D
2012. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 argosmate válasza:
én nem használok pengetőt. 3 éve gitározok és sima újjakkal is remekül szól a gitár! 16/F
2012. jan. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs arra szabály, hogy pengetőzhet-e valaki, vagy sem. Én tartom legalább annyira jó zenésznek Al Di Meolát, mint Paco De Luciát, és míg az előbbi pengetőzik, az utóbbi fingerstyle.

A pengetővastagság meg ízlés kérdése... vegyél egy pár darabot, mindegyik legyen más vastagság és anyag, és próbálgasd, ki fog alakulni, hogy melyik tetszik.

2012. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Teljesen mindegy. Amelyik neked kényelmesebb
2012. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nylonhúroshoz nem szoktak pengetőt használni, de ha mindenképpen szeretnél, kezdésnek vékonyabbat ajánlok.
2012. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!