Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a gitárról?

Mit gondoltok erről a gitárról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék megtanulni egy gitárt, és úgy gondolom jobb egy olyan egy olyat venni amit nem kell lecserélni kezdő korszakom után! Ez egy elektro-akusztikus gitáar package. Ime: [link]

Erdélyben élek ezért veszek romániai oldalról. Az ára 637 lej forintban meg 45,856. Nem hiszem, hogy megváltoztatnám döntésemet, csak arra vagyok kiváncsi, milyen tapasztalatok vannak ezzel a gitárral kapcsolatban, és megéri-e?


2011. dec. 30. 22:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem figyeltem! "Szeretnék megtanulni gitározni!" nem "Szeretnék megtanulni egy gitárt!"
2011. dec. 30. 22:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Helyes hozzáállás, hogy nem veszel gagyit első gitárnak sem:) Szerintem csak annyiból nem éri meg, hogy felesleges szettet venni. Mivel kezdő vagy, az az erősítő teljesen felesleges szerintem jóideig :D Főleg hogy elektroakusztikus, így erősítés nélkül is szép hangja lesz. Szóval ha ennyi a kereted, én a helyedben ennyiből csak 1 gitárt vennék, és abból egy mégjobb minőségűt. Használttól sem érdemes elzárkózni:)
2011. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és amúgy ez a gitár nem csak ennyit ér. Egy másik asszem hivatalosabb román oldalon ugyanez a gitár package volt, csak 213 lejjel, vagyis 15,376 forinttal drágább volt: [link] szóval szerencsém van hogy megtaláltam olcsóbban!:D
2011. dec. 31. 08:42
 4/7 anonim válasza:
és ez erősítővel együtt 637 lej?
2012. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen. De nem tom lehet inditok egy új kérdést elektromos gitárral kapcsolatban, mivel én a rockot szeretem és úgy tom ahoz jobb az elektromos.
2012. jan. 2. 12:04
 6/7 anonim válasza:
igen, viszont engem lehet, hogy ;rdekelne...mondjuk egy ;é gitrozás után nem tudom, hogy mennyire lenne jó, szerinted (szerintetek)? (most klasszikus gitárom van)
2012. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem kell már válaszolni! Úgy gondolom jobb lenne nekem egy elektromos.
2012. jan. 2. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!