Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rockerekkel miért nem...

K.lau13 kérdése:

A rockerekkel miért nem foglalkozik senki, vagy ha méégis, miért nézik le őket? Annyira nem értem. :S

Figyelt kérdés

De tényleg, a MTVRocks van, az egyetlen olyan adó, ahol még ma is lehet mondjuk Nirvana-t hallani, akkor olyan rádió miért nincs, ahol rock zenét játszanak, vagy nyilvános, és nem saját felhasználók által készített internetes oldalak, talán esetleg újságok? Mi történt a rockal és miért nem számít semmit? Miért mondja azt egy lány a rocker srácra hogy fúj, vagy fordítva? Miért mondja mindenki, hogy olyanok mint egy csöves és ilyenek? MIért sz@rnak le minket teljesen(minket, a rockereket, ahányan még martadtunk)... ilyesmikre lennék kíváncsi...


Miért számít az ma nagy csodának, ha találkozol egy 13-14 éves rocker lánnyal/fiúval, és ha megkérdezel egy hasonló korú, csili-vili pólós magassarkút viselő lányt, hogy kik azok a Beatles, miért nem tudja megmondani, mi a fenéről pofázol neki!?


És egyáltalán... Ki az, aki ezt a rengeteg disco zenét meghallgatja, vagy éppen fluor tiomikát??? mi történt mindenkivel és mindennel!?


Csak 13 éves vagyok, szóval nem tudom, de azért egy két filmet láttam, és őszintén, sokkal szívesebben élnék a '80-as, '90-es években... Mondjuk igaz, szeretek ebben különbözni a többbiektől, de akkor is, szánalom, hogy hova jutottunk. MI TÖRTÉNT!? O.O :SS :'(


2012. jan. 6. 22:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Hallgass LMFAO-t és már jóbban is leszel
2013. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
25%
hát klau ha nem akarod hogy a sírba vigyelek jobb lesz ha visszaveszel egy kicsit a pofádból
2013. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
ja és nem erre a kérdésre gondolok ez alatt
2013. márc. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
hát szerintem jobb ha beletörődsz hogy lenéznek, én már megszoktam. Ne érdekeljen hogy ki mit gondol rólad! Engem sem érdekel, nem fogok megváltozni azért mert máshogy néznek rám.
2013. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Tóth Szabolcs (RoMe ***** válasza:
100%
Én ezeket a mai divatzenéket (Fluor,SP,JB,PSY,Miley Cyrus stb.) igénytelennek,sz*rnak és baromságnak tartom! DE! Nem szólom le azt,aki ilyet halgat és nem mondom a jelenlétében hogy sz*r, nehogy megsértsem ! Inkább elfogadom, hogy ezt szereti és megtartom magamnak a véleményem!
2013. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy mit kellett ezen úgy kiakadni. szerintem tök jó, hogy különc vagyok, nem akarok oylan zenét hallgatni, ami nagyon népszerű. Ha ennyire érdekel mások véleménye, akkor vess magadra!
2015. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!