Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Marilyn Manson náci, vagy...

Marilyn Manson náci, vagy sátánista?

Figyelt kérdés
A honlapját nézve náci, de a dalcímeit nézve sátánista, egyházellenes.
2012. jan. 8. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
agybeteg
2012. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem náci,a nácik elítélik a bu zikat is ő pedig nem é stb. és azt sem hiszem,hogy igazából sátánista lenne,csak a médiában az!

Első pedig nézzen utána egy kicsit és rájön,hogy amit róla mondanak annak a fele sem igaz.......

2012. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
19%
Elmegyógy első megszökött celebje :o
2012. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
egyik sem, a divat, és a csúcsra jutás megkívánta, hogy válasszon valami hülyeséget magának, akkor rámondták hogy sátánista, de ő később azt nyilatkozta, hogy csak annyira sátánista, mint amennyire katolikus :D szóval egyik sem
2012. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Showman, aki pont a szélsőséges provokációnak és az ebből fakadó megítélésének köszönheti a népszerűségét (lásd: Lady Gaga).
2012. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. De akkor mire utal a honlapját díszítő, négy M betűből álló, engem erősen a horogkeresztre emlékeztető jel?
2012. jan. 9. 16:40
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Polgárpukkasztás, showman, beteg és hasonló szavakkal tudnám leírni/jellemezni mansont :) amúgy nekem teszenek a számai...
2012. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nekem is.
2012. jan. 10. 21:54
 9/19 anonim ***** válasza:

Csak adja magát, csinálja ami jól esik, és ahogy ezt írták a korábbiakban is,az polgárpukkasztás.

a könyvét olvastam, nekem ebből az jött le, hogy semmiféleképpen sem náci, de nem is sátánista (nem is vallásos), ez csak egy ilyen "ha bedől úgy is jó, ha kidől úgy is jó" dolog :).

Amúgy bírom, jófej fickó :D

Ha meg Pretty As A Swastika-ra gondolsz a szvasztikának más jelentéése is van.

2012. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondolok. Manapság(Hitlernek köszönhetően) elég rizikós bevállalni egy horogkeresztet a honlapodra. A vaskereszt pl nekem is tetszik, van is olyan medálom, de nem merem hordani, mert nem akarom, hogy nácinak tünjek.
2012. jan. 12. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!