Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Min kéne javítanunk vagy...

Min kéne javítanunk vagy esdetleg változtatnunk vagy mi a jó és mi a rossz ebben a zenében?

2012. jan. 12. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
az egész egy sz@r, amúgy is utálom a cigányzenét
2012. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pontosan ilyen válaszra számítottam.
2012. jan. 12. 17:43
 3/10 A kérdező kommentje:
És akkor most olyanokat próbáljunk meg emberek amire nem számítok mert túl kiszámítható ez a torz faj amit embernek nevezünk sajnos :)
2012. jan. 12. 17:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a refrén nem tetszik,de egy jó kis zene.
2012. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem rosz csak a rap rész kicsit folyamatosabbá, lobbanékonyabbá kéne tenni... arra célzok hogy mikor jön a rím akkor ne állj meg az ütemnél mikor mondod hanem menj tovább a szöveggel de persze ugyan úgy hangsúlyozd ki.

A refrén nekem tetszik a srác jól csinálja, de szerintem a 2 stílus kicsit üti egymást de nagyon jól össze lehetne hozni a 2-t.

A szöveg egész jó, néhol elég ütős rímek vannak, de pár helyen sablon és ki lehet találni mi következik, lehetne csiszolni.

Összességébe azt mondom nem rossz de megvannak az apró kis hibák. Toljátok.....

Részemről ennyi :D

2012. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vagyis nem az ütemnél, hanem 2 szó között ne hagyj annyi időt :D
2012. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na Thank you okés megfogadom (megfogadjuk) majd nyomok 1 ilyen pörgős rappet.;)
2012. jan. 16. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:
De arra vigyázzatok hogy a megírt szöveg ne mennyen az érthetőség, és az ütemtartás rovására ..... ;)
2012. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké vigyázunk arra is :D
2012. jan. 16. 15:51
 10/10 anonim válasza:

Jók vagytok srácok,jó lett a dal is!


Annyit lehetne rajta javítani,hogy a srác aki 1.18-ig nyomja szinte végig orrból énekel/beszélve énekel és e miatt nincs fénye a hangnak(erre orvoslás lehet,hogy ha befogja az orrát megpróbálja a idézőjelbe a homlokába képezni a hangot és ez a probléma máris megszűnik,ebben akár logopédus is tud segíteni)


A másik srácnak tetszik nagyon a hangszíne,de van néhány hely ahol kicsit hamiskás,de tényleg néhány helyen csak.


Ezen kívül semmi probléma nincs vele nagyon jó összedobtátok,és a alatta menő zene is nagyon klassz.

2012. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!