Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan mondanátok konkrétan...

Maddox kérdése:

Hogyan mondanátok konkrétan az Avenged Sevenfold banda TAGJAINAK stílusát? :D

Figyelt kérdés
a kérdés azokhoz szól akik a rock felé hajlanak, ugyanis rengeteg stílus van, rengeteg zenei stílus akár a rockon belül is.. vannak a punkok, egyáltalán nem vagyok olyan, és vannak a rockerek ugyebár, sok különbség van köztük de mégis közel állnak egymáshoz.. na most a magyar rockereket elnézve nem hiszem hogy közéjük tartozok.. teljesen ugyanazt a zenét, ugyanolyan zenét hallgatok, az öltözködésemen is meglátszódik, de pl a nemzeti rockban nemigazán vagyok benne.. én inkább, és szerintem nagyon is abban a körben vagyok benne mint az A7X-es srácok..:D de pontosan akkor mi is ez a stílus? Mert ha valamelyik rocker általában megkérdezi hogy 'Én rocker vagyok? Nem úgy nézek ki' célzok itt a félhosszú hajra, nem járok acélbetkósban, stb; én azt válaszolom hogy hardcore, rapcore, és heavy metal az én terem, akkor pózernek tartanak.. :'D magyarul a kérdésem.. van pontosan erre stílusnév? vagy egyszerűen mondjam amit eddig..?

2012. jan. 16. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

konkrétan? egyszerűen jó :D

off: régen mennyit hallgattam b_zz..

2012. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alternatív pop hangzású hard-rock :D Én így hívom.
2013. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!