Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni dobolni!...

Szeretnék megtanulni dobolni! Lehet elektromos dobon is?

Figyelt kérdés
Próbálgattam már mindkett?n játszani, és nekem az elektromos jobban bejön. Báli zenét szeretnék kísérni, nem lehet olyan vészes. Akusztikus dobra nincs lehet?ség mert böszme hangos.

2012. jan. 16. 23:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Még annyit kérdeznék, hogy ha veszek egy ilyent, ahhoz tudom hogy kell még a karám, meg kábelek, nem? Ja és fejhallgatóról is lehet hallgatni vagy mindenképp kell neki a keverô + hangfalak?


[link]

2012. jan. 16. 23:19
 2/3 anonim válasza:
100%
Az akusztikus dob hangját semmilyen ketyere nem hozhatja vissza. Ha majd pénztárcád is engedi, mindenképp javasolnám, hogy szerezz be egyet. Az elektromos dob egy más hangszer, de dobolni meglehet tanulni természetesen ezen is. Báli zenére a szállíthatóság és a modulon a hangok kombinálhatósága miatt, viszont az elektromos dob szerintem tökéletes megoldás. Amit ide linkeltél az szörnyen drága és még további tartozékokat is kell venned. Ajánlom neked, hogy nézz körül a [link] [link] oldalakon. Biztos vagyok benne, hogy ezért az árért egy sokkal jobb minőségű és lehetőségekben gazdagabb dobot tudsz venni. Sok sikert és türelmet kívánok!
2012. jan. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A leírtak ellenére az elektromos dob más játékstílust kíván mint az akusztikus.Természetesen tanulni lehet rajta.Az általad belinkelt dobot azonban egy kicsit túlzásnak tartom,mert egy kezdőnek teljesen felesleges ilyen drága motyót venni... (mondom ezt 21 év tapasztalattal a hátam mögött.)

Jómagam itthon a panelben egy Alesis DM6-ost használok,természetesen van emellett egy Pearl exportom,Sabian AA-s tányérokkal.Csak azt írom le,hogy lásd-ennek a Roland cuccnak az árából megvan akár két felszerelés is... Az Alesist használtan 85 ezerért vettem.Szóval maradna még kb. 200 ezer egy akusztikus cuccra.Persze ha báli zenész vagy akkor más a helyzet,mert akkor elektromos az ajánlat. :-)

2013. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!