Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az igaz hogy elektromos DOBON...

Az igaz hogy elektromos DOBON nem lehet megtanulni DOLBOLNI?

Figyelt kérdés

Alesis DM10 studio kitet szeretnék, de állítólag nem lehet megtenulni elektormoson, igaz ez??

panelba meg nem vehetek igazit...


2012. jan. 17. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán meg tudsz rajta tanulni.Én is szintin tanultam zongorázni. Csak pár éve vettem zongorát. Kellett 1-2 hét, amíg megszoktam. A dobnál is legfeljebb a dinamika okozhat problémát, azt pedig rövid idő alatt korrigálni lehet.
2012. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is meglehetne, de egy dobos azt mondta nekem hogy azon nen lehet... :( Pergetni, vagy ilyesmi
2012. jan. 18. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy nem lehet... csak nincs olyan feelingje :)
2012. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerbusz!

Én kb. 4éve dobolok és játszottam már elektromoson és akusztikuson is. Az akusztikus dobnak a természetes hangját semmivel sem lehet pótolni. Ha majd egyszer a lehetőségeid engedik, mindenképp javaslom, hogy szerezz be egy ilyet. Az elektromos dob lényegében más hangszer, de ha bérházban laksz és nincs más lehetőséged, akkor viszont nagyon jól jön az elektromos megoldás a gyakorláshoz. Az alapokat így is biztosan eltudod majd sajátítani. Kitartást és sok sikert kívánok neked!

2012. jan. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak szerkózni kell ilyen alap dolgokat, arra megoldható. Viszont a kéztechnikát csakis egy rendes akusztikus pergőn tudod elsajátítani.
2012. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!