Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Kárpátiáró...

Mi a véleményetek a Kárpátiáról? Szeretitek? Mi a kedvencetek tőlük? (esetleg Polgárdi koncertre jöttök? )

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 19:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Akármit írtok, én mindet imádom!! S ott leszek:):)
2009. máj. 28. 19:24
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Kifejezetten nem jön be, de van rá igény (sajnos, vagy nem sajnos - ezt mindenki döntse el maga). Van, akinek Marilyn Manson nem tetszik, van, akinek a Kárpátia. Ha Neked/Nektek tetszik, akkor hajrá. Zeneileg nem rosszak.
2009. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Szeretem. De az utolsó lemezüket nem vettem meg. Azt a nagyzenekarost. Az nem tetszik. A koncertre meg nem tudok menni, mert nem élek MO-n.
2009. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Thurston ***** válasza:
29%

"Zeneileg nem rosszak."


Ezt komolyan mondod? Kábé fél éves gitártudással eljátszhatod bármelyik számukat.

2009. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Akkor azt írom, hogy jól hangzanak a számaik szöveg nélkül. De ne másokat fikázz, hanem alkoss valamit.
2009. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thurston ***** válasza:
12%

Ez nem "fikázás". Ez tény. És erre még nem mondanám, hogy zeneileg jól össze van rakva. Ettől függetlenül hallgathatja akárki, meg tetszhet neki, csak nálam ennél sokkal magasabban van a mérce. Ennyi.


Azt meg honnan tudod, hogy én nem alkotok? Elég sok darabot írtam már, elég sok iskolát elvégeztem, és elég sok zenekarban megfordultam már ahhoz, hogy jogomban álljon véleményt alkotni egy együttesről.


Szóval nem tudom, hogy ezt most milyen alapon mondtad.

2009. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem sok számukat ismerem, nekem másfajta zenék jönnek be, de meg tudom hallgatni (ami nálam nagyszó:))!


Utolsótól kérdezem melyik együttesben zenélsz/zenéltél? Lehet hogy azt is szeretem. Grat!:)

2009. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kárpátia (L) kedvenc zeném pedig a Pálinka című dal :D
2010. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!