Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elmennétek egyedül egy koncert...

Elmennétek egyedül egy koncertre, ha nagyon-nagyon várnátok, és a kedvencetek lépne fel, de senki nem lenne hajlandó veletek menni, mert nem tetszik nekik a stílusa?

Figyelt kérdés
Velem pont ez a helyzet, és iszonyúan szeretném élőben látni, de tartok tőle, senki az ismerőseim-családtagjaim közül nem tolerálná. Talán nem is akarnák hogy elmenjek, de az mindegy, mert már elmúltam 18. Ti mit tennétek?
2011. ápr. 6. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze én így voltam metallica-n. Szerintem a rock/metal műfaj kedvelőivel könnyen el lehet beszélgetni.
2011. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kinek a koncertjéről van szó?:)


Nekem egy olyan kedvencem van ,akinek a koncertjére egyedül is elmennék,főleg mivel ,mi rajongók összetartó csoportot alkotunk,tehát,ha egyedül mennék,ott ismerősöket találnék. ;)

2011. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán, voltam is többször is.
2011. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
párszor mentem már egyedül koncertre és nagyon jó volt.
2011. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy elmennék. Ott is meg tudsz ismerkedni másokkal, tök jól elleszel!
2011. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Children of Bodom :)
2011. ápr. 6. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze. A koncert nagy része amúgy is arról szól hogy hallgatod a zenét meg táncolsz/pogózol. Csak az esetben nem ajánlanám ha olyan a környék vagy a közönség, hogy bánthatnak....
2011. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ó, bátyám is nagy rajongó, nem is tudom... azt hiszem egyedül volt egy koncertjükön és összehaverkodott a finnekkel akik még vodkával is megkínálták :D szóval menj nyugodtan :)
2011. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat:) azt hiszem meggyőztetek! :D
2011. ápr. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!