Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a legjobb hazai rap előadó?

Ki a legjobb hazai rap előadó?

Figyelt kérdés

2012. jan. 25. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más, nekem a kedvencem Anonim MC és Fankadeli, no meg a Beerseewalkot is szeretem.
2012. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az én kedvenceim:Funktasztikus, Fankadeli, The Steve.
2012. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Punnany Massif *.*
2012. jan. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Antal & Day, Mr.Busta,Essem,Siska,Tibbah,redOne ... Itthon elég sok tehetséges rapper van szerintem
2012. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Antal+Day! (:
2012. jan. 26. 22:38
 6/17 anonim ***** válasza:
Most vannak akik hülyének fognak tartani engem, de szerintem LL.Junior. Tudom ő nem igazán a Rap műfajban nyomja, de ha igazán odateszi magát a rendes Rappeléshez akkor be kell vallanom hogy Magyarországon nincs párja. Higgyétek el én se hallgatom sőt nem is szeretem a dalait (csak egy pár tetszik tőle, azokból is a régiek)! De még egy ilyen Rap tehetséggel megáldott fickó nincs Magyarországon. Én 9 éve hallgatok Rapet, többnyire Amerikait de a Magyar Rapre is odafigyelek, és a többségük csak olvassa a szöveget egyhangúan tehát nagyon "monoton" a Rappelésük. Viszont ha LL.Juniort meghallgatom az aztán odab@sz de komolyan, megvan benne az mérsékelt de pont elég agresszió, és gyorsaság, plusz nem monoton és egyhangú a Rappelése. Ennek az oka a hatalmas Ritmusérzéke és a nagyon jó hangja, tudom most agyondicsértem (nézzétek el nekem) de én ezt hallom. 22/F
2012. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Engem is le lehet pontozni, de szerintem meg nem létezik magyar rap. Amit a magyarok csinálnak az hiphop. Anno rapper volt talán Ganxsta Zolee, meg még Majkának is volt köze hozzá. Ja és persze Dopeman-t se felejtsük ki, bár neki elég gyér szövegei voltak.

LL Junior meg reggeaton-t játszik, legalábbis olyasmi a hangzása. És tényleg el kell ismerni, hogy jó abban, amit csinál. :)

2012. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tkyd
2012. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Huh. Nem tudom leírni, hogy ki az 1. ezért inkább többet írok:

Killakikitt, Siska, BSW, Essemm, Hősök, Barbárfivérek, Phat, NKS, DSP...

2012. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Gyerekek! Végre megtaláltam! STEVE ANTAL!!!!
2012. febr. 6. 05:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!