Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Gibson húrok jók?

A Gibson húrok jók?

Figyelt kérdés
Könnyen szakadnak,rozsdásodnak??

2012. jan. 25. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Höhö... rozsdásodnak...:D Nem. Én vettem Gibson húrokat, és 3 hónapig bírták, aztán mindegyik elpattogott egymás után. Amit ajánlani tudok helyette az az Ernie Ball húrkészlet. A legjobb az összes közül. Bár 3000-felül van az ára.
2012. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondjuk 3hónap alatt szerintem mindegyik meghal :D
2012. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az ernie ball-t ajánlom én is... egyszer a 9éves pályafutásom során használtam gibson húrt de semmi extra nem volt benne... am meg egy húr sem oxidálodik olyan hamar ha minden játék utún egy ronggyal áttörlöd alul-felül.. így nekem általában fél évig kibírják! ha meg nem akarod elszaggatni akkor vegyél 0.10-es vagy vastagabb húrokat! :D
2012. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, csatlakozom az előttem szólóhoz. Egyébként nagyban befolyásolja a húrok életét, a játékstílusod is.
2012. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!