Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy basszusgitárom amihez...

Van egy basszusgitárom amihez szeretnék torzítót, equalizert vagy valami erősítőt venni. Mit ajánlanátok ami lehetőleg nagyon olcsó legyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
BOSS ODB-3 torzító. Újonnan 28,de ki lehet olcsón fogni egy használtat.
2012. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 apácska ***** válasza:
Vox amplug ;) fülessel tolhatod, és torzító is van benne asszem.
2012. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon olcsó basszus cucc szerintem nem létezik :D


Pedálokat jobb ha csináltatsz szerintem, viszonylag olcsón olyat kapsz amilyet csak akarsz, ha jó emberrel csináltatod.


Erősítőből/kombóbol nagy a választék, legfontosabb hogy mire kell, mennyi pénzed van rá.


Van olyan is amiben már benne vannak ezek amiket szeretnél,de az nem pár 1000 ft lesz.

Mindenképp ajánlom neked hogy hosszútávra gondolkodj,

szóval ne egy 30w-os kis kombót vegyél, ami elég a szobába gyakorolni. Megéri egy 100-150w-os cuccot vásárolni, fellépésre nem biztos hogy elég lesz, de próbákra még tökéletes. Így nem fogsz azon gondolkodni 3 hónap mulva hogy kire sózd rá a kis erősítőd, és miből vegyél nagyobbat.

2012. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát még nagyon próbára se,ha a gitárcuccok olyanok :) én a 300W *t két ládán igen csak megdolgoztatom, hogy patent legyen. bass-ba nem annyira érdemes szerintem pedált csináltatni, az egyetlen igazi drive sound a boss-é. Annyire nem veri az egeket az ára.
2012. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát igen, arra se nagyon, de itt ott volt, hogy olcsón :D
2012. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!