Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Te szereted a Nirvana-t? (lent)

Te szereted a Nirvana-t? (lent)

Figyelt kérdés

Én csak most ismertem meg őket, és nem hiszem el, hogy eddig nem ismertem, nem hallottam őket! :D

Neked mi a véleményed róluk? és egy kérdés igaz, hogy grunge a műfajuk?


14/L


2012. febr. 1. 06:46
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Ja ,ja. Seattle. A műfaj hazája. Én 36 éves vagyok és kb. annyi voltam,mint te ,mikor megismertem őket és akkor Curt még élt...,de a többiek még zenélnek,tölts le Foo Fighters az isohunt.com-ról.

Isten tartsa meg a jó szokásod a rockzene iránti szeretetedben !!!!!!!!!!!

2012. febr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Imádom :) És igaz hogy grunge a műfajuk

14/F

2012. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D Hát rockzenén nőttem fel Anyukám által 30 Seconds to Marson ha ismeritek. Anya is szerette a Nirvanat és mondta, hogy mikor megtudták, hogy Kurt meghalt tökre kivoltak. Velük olyan érzés fogott el ami zenével kapcsolatba velem eddig csak egyszer esett meg: első hallásra megszerettem! :D Most beszerzem az összes Nirvana albumot! :D
2012. febr. 1. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Régen szerettem a nirvanat. De most is szívesen hallgatom a régi zenéjüket. Igazi tipikus grunge style!
2012. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én imádom csak ilyeneket hallgatok.:)
2012. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most bukkantam rá Nirvana-ra.Melyik énekeket halgassam meg tőlük?Ja amúgy én GnR fan vagyok.
2012. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

kéredzőőőő

30 seconds to mars??? <3 <3 <3

Nirvanaa?? <3 <3 <3


Jó izlésed van hallod :D olyan mint nekem :D


14/L

2013. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!