Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a hangomról?

Mi a véleményetek a hangomról?

Figyelt kérdés

A csatornám a YT-on: youtube.com/szabolcskovacs95

Vélemény?



2012. febr. 1. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Vélemény?"

Ezt a stílust felejtsd el. A hangod nem rossz, akár még viheted is valamire.

2012. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Átlagosnál 1 fokkal jobb.
2012. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
azt tudod ugye, hogy ezt lenon nem egyhangon énekelte m végig ugye?
2012. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj hogy aki már jobban tud énekelni mint az átlag,rögtön nagy szólói pályáról álmodik,pedig az énekkarokban is kell valakiknek énekelni..

Nekem is sokan mondták hogy nagyon jó hangom van,képeztetnem kellene,inkább beértem azzal hogy egy hangversenykórusban éneklek.

2012. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Közepes.
2012. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 tusi94 válasza:
Nem rossz. Sztem próbálkozhatnál az xfaktorban vagy vmi hasonlóban.
2012. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat. Tegnap írt az énektanár, hogy el tud vállalni úgyhogy most már valamennyit fejlődni fogok, remélem.

Nyilván elfogadom, hogy nem mindenkinek tetszik. Ezért tettem fel a kérdést.

2012. febr. 3. 12:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, csak egy kicsit mély.

Bár mostanában nem sok fiút látok ilyen dalokat énekelni. Sajnos. Miért nem ismerek én is ilyeneket? :)

Ez egy gyönyörű dal, szerintem. És tényleg van hozzá tehetséged, szép hangszínen énekelsz, bár nagyon hallatszóik, hogy képzetlen. Én eddig speciel a tusolónál nem jutottam tovább az énekhangommal :)

2012. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szép mély a hangod. Biztos vagyok benne hogy ez majd jó lessz
2012. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nagyon jó hanganyagod van,és ha egy jó énektanárt fogtál ki,akkor ebből maximálisan rengeteg dolgot ki lehet hozni.


Jó,hogy ilyen könnyedén énekelsz,kevés embernek adatik meg.A magasabb hangokra még gyúrjál/gyúrjatok,és szerintem még mélyebben is tudsz ennél simán.


Ez a stílusú dal nagyon jól áll hozzád,de én még tudnák neked néhány kicsit más stílusúbb dalokat is elképzelni.(pl szerintem neked Josh Groban-You raise me up c. száma nagyon jól állna),de tudnék még sorolni sokat.

Így tovább,és gyakorolni-gyakorolni..:)

2012. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!