Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rappelni akarok. Nyíregyi...

Rappelni akarok. Nyíregyi srác vagyok. Stúdióban akarom tovább nyomni és lemez szerződést akarok. Melyik stúdióhoz forduljak? Fontos nagyon

Figyelt kérdés
van egy spanomakivel nyomom ..azt mondják én vagyok szinte Eminem 2 xd sokaknak teccik a hangom kis korom óta a rappet imádom . Csak kevés a pénzem a beatekre is és most szereztem zsét viszont ithol nem tudok jó minőségü zenét csinálni. ez nekem nagyon fontos lenne.
2009. máj. 31. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
tanulj meg előszőr írni
2009. jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ennyi a nagy segítség...és nem vagyok hülye...tudok írni csak mivel volt vagy 5 percem fel ugrani a netre és meg írni a kérdést helytelenül írtam... de sok okos van...magyar föld=tartsunk össze pff ,,I,,
2009. jún. 4. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten.... amugy elég olcsok már a studiok pár ezer/óra csinálj egy demo cd-t semi baj nem lesz belöle.....
2009. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha meg alapot szeretnél, ismerek egy srácot aki nem olyan drágán adja, és még lehet vele alkudni is. És elég minőségi. Csekkold az oldalát: www.buckbeatz.tk
2010. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én szeretném ha lesz*pna egy topmodell...
2011. márc. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!