Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lemez szerzödést akarok...

Lemez szerzödést akarok szerezni. Hogyan lépjek és melyik studióban kellene jelentkeznem ez ügyben?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, csak ne legyen rajtad sok ruha... :(
2009. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oks de nem erröl van szó... egy demot akarok felvenni
2009. ápr. 18. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ezen a pályán dolgozom (szövegíró vagyok)... az első válaszadónak igaza van... sajnos :S Ha demót akarsz akkor azt nem fogja finanszírozni egy lemez társaság sem... saját zsebből kell fizetned vagy kell valakit találnod aki remélhető haszon érdekében finanszírozza neked... ez nem két fillér sajnos...
2009. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok basszus xd egyébként is mennyi lenne ??? és még nem mondtátok meg hogy melyik studionál probálkozzak ...ks kifizetem de mennyi lenne kb??
2009. ápr. 18. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Milyen stílus?
2009. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A stúdiózás óradíjas. Nyilván többféle óradíj is van, attól függően, hogy kérsz technikust vagy hozol magaddal. Emellett az is kérdés, hogy csak acapella akarsz énekelni, van zenei alapod, vagy a hangszeres dolgokat is fel akarod játszani...
2009. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rapper vagyok és nem az a fajta aki nyomja a hülyeséget hanem sokak szerint ku**a jo... és légyszi mondjátok meg hogy hogy lépépjek? melyik studio lenne alegjobb és mennyibe kerül ez
2009. máj. 1. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha repper vagy akkor szerintem Pixához kéne fordulnod.

Ő eléggé érti a dolgát szerintem:)

Jah linkelhetnél valami magadról:D

2009. júl. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!