Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek, ha nagyon szeretné...

Mit tegyek, ha nagyon szeretnék zenével foglalkozni, de már 22 éves vagyok, bár jó a hallásom hangszeren nem játszok, énekelni se tanultam sajnos?

Figyelt kérdés
Vannak zenével kapcsolatos szakmák, vagy olyanok, amikhez nem kell olyan mély előképzettség, vagy olyan, amit viszonylag hamar el lehet sajátítani - mert ugyebár egy zenésznek gyerekkorától kell tanulnia. Szóval van, amit felnőttként is meg tudok még tanulni?
2012. febr. 2. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell a zenét feltétlenül foglalkozáshoz kötni, mert 22 éves vagy. Bár nagyon jó, ha az ember azért kapja a fizetését, amit nagyon szeret csinálni. Nem kell lemondanod a hangszeres tanulásról sem, vagy az ének tanulásról. Nyilván elérhető célokat kell megfogalmazni rövid és középtávon, keresned kell a szakmai és közönség előtti bemutatkozás lehetőségét. És persze a legfontosabb a gyakorlás.
2012. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!