Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen lett a slipknot snuff...

Milyen lett a slipknot snuff gitáros videó?

2012. febr. 2. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

xD

öcsém ez semmivel sem lett jobb az előzőnél!

még mindig nem tudsz gitárt hangolni!

szerintem ne akarj zenével foglalkozni mert látszik hogy egyáltalán nincs érzéked hozzá!

egyszóval borzalmas!

2012. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
öcséééém hangológéppel van behangolva 440Hz-re :D :D mi a faszé nem jó? :D akkor ne nézzed
2012. febr. 2. 17:11
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

te meg ne rakjál fel ilyen szarokat! mert csak magadat égeted, ráadásul már másodjára!

kezd inkább valami tancsapdával az talán menne!

2012. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
á másik meg ahogy jobban megnéztem még az is lehet hogy nem a gitár van szarul behangolva hanem te fogsz hülyeségeket szerintem nézd át még párszor!
2012. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

elsőnek egy a-mollt fogsz, ugye? Legalábbis innen úgy tűnik.

Elárulom, hogy fisz-mollal kezdődik, mivel le kell hangolni a gitárt. Olyat meg te nemigen fogsz, ha alaphangolásban van.

Viszont, ha az alap számra rájátszok egy a-moll akkordot, az sem szól ilyen bűnhamisan.

Hogy hangoltad be a húrokat?

2012. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg semmivel sem lett jobb mint az előző:D A gitár meg még mindig nincs jól behangolva szerintem.
2012. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lehet hülye kérdés, de mindegyik húrt 440hz-re hangoltad?:D
2012. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ugyanolyan retek mint az előző letörölt videó. rosszat fogsz ÉS HANGOLD BE AZT A ROHADT GITÁRT!

Hallgasd má' meg ez. nem igaz, h nem hallod, h bűn rossz. és ha nem tetszik ne nézzem? te tetted ki a kérdést, hogy milyen lett.

amúgy jós vagyok. megjósolom, hogy 48 órán belül ez is lekerül a youtubról.

2012. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a link lemaradt ezt hallgasd meg. fényévekkel jobb a tiédnél.

http://www.youtube.com/watch?v=T-8Ir1ngkZY

2012. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de tényleg, ne válaszolj ha kérdeznék valamit, mert nyilvánvaló, hogy nem segíteni akarok, hanem szemétkedni. Teljesen igazad van. Akkor búcsújótanácsként, a gitárt mindegy hogy hangolod, mindegy mit fogsz, mert akinek nem tetszik, ne nézze, és előbbutóbb kialakul majd az a közönség, aki az ilyen jellegű cigánybazseválást akarja hallgatni.
2012. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!