Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én látom úgy, hogy Lady...

Csak én látom úgy, hogy Lady Gaga nemsokára talán Amy Winehouse sorsára jut?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
nem csak te látod úgy sőt még pezsgőt is bontanék ha a sorsára jutna
2012. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
1. válaszoló: veletek tartok!
2012. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lady Gaga jó zenész. Nem szeretem a zenéit, mert szar stílust követ, de egyébként képzett, jó hangja és füle lenne. Szóval én nem kívánok neki ilyet, én azt kívánom, hogy térjen át egy igényesebb műfajba :D
2012. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
66%
senki sem érti, hogyha áttérne egy másik stílusba akkor nem lenne egyedi?? ezért lady gaga lady gaga. sajátos stílusa van és ezért olyan népszerű. Én speciel imádom a hangját és a klippjeit. És szerintem nem egy depresszív nőszemély :DD
2012. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám,hogy Amy sorsára juthat.Lady Gagát én sem szeretem.Elismerem,hogy nagyon tehetséges és nagyon jó a hangja ,le a kalappal előtte.Nekem az nem tetszik,ahogy viselkedik,ahogy öltözködik és amiket művel.Én nem mondanák senkire és semmire sem olyant,hogy jó lenne ha XY Amy sorsára jutna.De remélem időve Lady Gaga is "kinövi" ezt az őrületét és megváltozik.(viselkedés,stílus)jó persz mindenkinek van egy bizonyos stílusa,de én nem nagyon mondanám jónak ha valaki húsból álló ruhát visel stb.


A kérdéshez visszatérve Rihannát féltem,hogy Amy sorsára juthat.De remélem,hogy nem .Isten ments!Szeretem Ririt bár neki is van pár rossz szokása amin változtatni kéne,de kitartok mellette és remélem,hogy idővel majd komolyabb lsz. :)

2012. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!