Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni gitározni...

Szeretnék megtanulni gitározni, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni elektromos gitáron játszani eddig nem tanultam zenélni, énekből mindig is 3-as voltam csak NAGYON alap dolgokat tudok a zenéről amit 8 év alatt általánosba lehet tanulni. Mit ajánlotok hogy érdemes kezdeni mi a teendő, először akusztikussal vagy rögtön elektromossal kéne kezdeni?
2012. febr. 3. 16:48
 1/2 anonim válasza:
szerintem elöbb akusztikussal jobb, utána át lehet térni az elektromosra, és nem baj, ha nem tudsz sokat, ha tanárhoz mész. ha nem akarod a tanárt, nem kell, mert van 1 könyv, a muszty-dobay gitáriskola. ha igy kéred könyvesboltban, megrendelik neked, 1 hét mulva ottlesz, de netröl is rendelheted, tökéletes, én is abból tanultam meg, profi könyv szerintem. ha van még vmi, ami lemaradt, pls irj privit. :D
2012. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Menj el egy gitár oktatóhoz mert így sose fogsz rendesen tudni gitározni.
2012. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!