Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fender klasszikus gitárokkal...

Fender klasszikus gitárokkal milyen tapasztalataitok vannak? Kezdőnek megfelelő?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Fender klasszikus?

Még életemben nem láttam olyat.

2012. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már láttam:) Nem tudom melyik fajtát, kettőt találtam most neten, arra emlékszek, hogy a fején volt egy Fender logó is, meg a színére, és most ahogy visszanéztem, az ESC-105ös lehetett az. Találtam még egy olyat, hogy CN-90, de az kétszer annyiba kerül. Nem tudom te melyikre gondoltál, de ha kezdésnek akarod, valószínűbbnek tartom az olcsóbb modellt:)

Szóval amit én hallottam, az tök jól szólt. 23ezres gitártól még nem hallottam olyan jó hangot. Persze nem egy profi gitár, mégcsak nemis egy jó haladó szinthez való, de kezdésnek sokkal jobb mint az MSA meg Soundstation és egyéb klasszikus gitárok. Próbáltasd ki azért egy hozzáértővel, ha van rá lehetőség, de én mint fültanú, azt mondom, hogy nagyonis megfelel egy kezdőnek:)

2012. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, és igen, teljesen kezdő vagyok, de úgy gondoltam, hogy 7000Ft-ért mégsem vennék gitárt, és hát a Fender név legalább ismerősen cseng... bár én is meglepődtem, mert - bocs ha hülyeséget írok - inkább szólógitár ugrik be a hallatán...
2012. febr. 4. 07:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Fémhúros akusztikus gitárból is gyártanak olcsó modelleket, szóval csak elektromos gitárban olyan drága :D de a fémhúros olcsó fender is jó minőségű, úgyhogy a klasszikussal sem járatják le magukat szerintem :D
2012. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!