Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kocsiban hallgattam egy...

Kocsiban hallgattam egy számot- pont a vége fele kaptam el, de tetszett nagyon. Leírtam amit tudok róla kieg-ben.1000 thx (gép nem enged írni sziasztok-ot és kötelező a? -áhhh)

Figyelt kérdés

Class FM-en adták, ütemes- inkább gépes zenének mondható. Férfi énekel benne, olyan helyen voltam, hogy már adás ment el, ha jól hallottam benne volt dalszövegben "i never fear in the highest high", de az biztos hogy a "highest high" igen. Ment duc duc és utána ment ének rész . Kerestem neten, de minden bejött csak az nem ami kéne.


Ha valaki tud segítsen légyszí, köszi szépen, hello


2012. febr. 4. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
klassznak az oldalán van kereső, azt is próbáld meg, ha még nem tetted, én már találtam meg vele 2 számot
2012. febr. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!