Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ibanez és Vorson gitárokról...

Ibanez és Vorson gitárokról vélemények?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ibanez: Felsőkategóriában jó, alsókategóriában fos.

Vorson: Fos.

2012. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A Vorson-ról gondoltam hogy ilyen vélemények lesznek

Ibanez-t ellenben (itt is) több helyen láttam már dicsérni

még véleményeket :)

2012. febr. 4. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy semmi értelme a kérdésednek.

Ha azt mondják sokan, hogy az Ibanez hűdejó, mert nekik komolyabb modelljeik vannak, te meg megveszed a legolcsóbb GRG-t Edge III tremolóval, akkor nagyon nagyot fogsz csalódni.

Vagy ha megveszel egy Steve Vai modellt pedig te bluest szeretnél játszani szintén csalódni fogsz.

Konkrét gitárt van értelme nézni az árához mérten illetve ahhoz, hogy pontosan mire szeretnéd használni.

2012. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát én majd rock/metal-hoz illetve talán blues-os számokhoz, de inkább az előbbi

bár Vorson-t akkor nem valószínű hogy fogok venni

Ibanez-nél meg eldöntöm hogy költök rá annyit pénzt vagy nem

2012. febr. 4. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám neked, hogy a Cort gitárok közt nézz szét!
2012. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 schefbakka válasza:
Cortot semmiképpen. Figyelj, én Squier gitárt használok együttesben, a másik gitáros meg Cortot. A Squieremben van egy EMG aktív hangszedő és harap a gitár. A Cort kb 3 számonként újrahangolást igényel,én általában koncert elején behangolom, és a végéig bírja, de squiert használtba ajánlom, hogy vegyél, olyat amit 2000-ben vagy még az előtt gyártottak.
2017. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!