Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemények az Aria gitárokról?

Vélemények az Aria gitárokról?

Figyelt kérdés
Láttam ilyen 80ezer körüli Aria gitárokat, azok már azért elég jók?:D Koncertre elmennek, meg tanulni rajtuk?
2009. nov. 25. 21:35
 1/3 anonim válasza:
Nekem Aria-m van , én negyvenért vettem kb 3-4 éve, azóta használom vagyis tanulok rajta. Koncerteken nem tudom milyen. De szerintem nem a legjobb voltak már bajok vele például mikor húrt cserélek mindig beragadnak. Állítólag ez más gitároknál nincs így, én nem tudom. Az alapokat rajta emgtanulni jó de többre szerintem nem képes főleg nem koncertre. 80-ért már kapsz jobbat.
2009. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát, tudom hogy 80ért kaptam volna jobbat, de mikor megvettem még nemismertem a márkákat, és ez lett..

nekem is voltak már vele problémáim, mert floyd rose-os, és ott is a húrok kinlódtak, de egyébként játéknál nincs vele bajom, szerintem tisztán is szól, szal na:D

2009. nov. 27. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Aria jó, ha made in japan.

Ha china akkor nem.

2011. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!