Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a DR fluores...

Mi a véleményetek a DR fluoreszkáló basszusgitár húrjairól?

Figyelt kérdés
Megéri ilyet vásárolni csak mert jól néz ki, vagy a minősége miatt egyáltalán nem érdemes? Kíváncsi lennék, hogy milyen hangja van, mennyire tartós stb.
2012. febr. 8. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam a basszust.

Egyik barátomnak van, gitárra, szerintem átlagos, hogy hosszútávon meddig bírja, nem tudom, mert most kapta nem rég.


Szerintem, ha "világítani" akarsz, inkább szerelj be 2 ledet , az sokáig bírja, fénye is van, olcsó is.


Annyiért amibe meg az a húrkészlet kerül, vehetsz 1 normálisat, vagy ha elég a piros warwick, mint nekem, abból meg 3 készletet. :D

2012. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem feltétlenül akarok "villogni" csak mikor megláttam ezt a húrkészletet, gondoltam jó poén lenne :D Viszont a ledekkel adtál egy jobb ötletet. Hogy gondoltad egész pontosan? Mit? Hova? Mennyit? :D
2012. febr. 8. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:

A villogást ne értsd félre, nem negatív értelemben gondoltam.

Én szeretem a kicsit extremebb megjelenésű hangszereket.

itt van egy gitárom, ami már nem így néz ki.... :/

http://www.youtube.com/watch?v=n0pJVtiJ0eQ&feature=plcp&cont..


Ebbe előre tettem ahol a másik pickup helye lenne 2 piros ledet. Elem a potik alatt, meg egy kapcsoló hátul.

De volt olyan is hogy a pickup alatt voltak.

Nem tudom hova lenne jó:), milyen basszusgitárod van?

2012. febr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Cort Action-öm van, de ennyire nem akarom szétkapni mint a videódban van :)
2012. febr. 9. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egy huszonpárezer forintos invasion, aminek a teste hulladékfából van, nem igazán ér egy forintot sem :D


A cortot nem is éri meg szétkapni.

Azt javasolnám, hogy ugye az elem kapcsoló elfér hátul a potik alatt. Esetleg egy pici lyukat fursz előre a kapcsolónak, vagy bekötöd úgy hogy ha be van dugva a jack akkor világítson. ha meg próbákon enm karod hogy világítson kiveszed az elemet csak koncerten teszed be.


Na szóval, hogy ne kelljen sokat faragni, ne rontsa az összképet, a pickup alá vagy mellé kellene tenni, piros vagy kék ledeket. Persze ha van mellette egy nagyon picike rés, ahol a fény kiszűrődhet.

Alá egyértelmű, hogy hogyan.

Mellé meg úgy hogy kicsit a pickup helyének az oldalából kiszedsz, akár befúrsz egy annyit hogy beférjen.

A vezeték a pickup vezeték helyén mehet, és kész is.

Azt majd látod mennyi led kell a jó hatás eléréséhez.

Attól is függ milyet használsz.

Más helyet nem nagyon tudok ahol nem kéne nagyon fúrni, faragni.

Esetleg a potik mellé, 1-1 led.

2012. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!