Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha több fajta gitáron meg...

Ha több fajta gitáron meg akarok tanulni játszani akkor hogy vegyem meg a hozzá való dolgokat? (többi lent)

Figyelt kérdés
elsőnek megtanultam akusztikuson abból van egy jófajta gitárom, van egy kissé gagyi basszus gitárom..azon is tudok már közép szinten.és még szólógitáron is meg szeretnék tanulni, szóval az a kérdésem hogy a basszust cseréljem le jobbra és fojtassam azon és aztán vegyek szólógitárt is amikor már a basszuson is jobban megy vagy vegyek most abból is egy gyengébb fajtát és hátha leragadok valamiknél?
2012. febr. 3. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem koncentrálj egy dologra.

A basszusgitár és a szólógitár nagyon nagyon különböző hangszer, az egyetlen közös bennük, hogy mindkettő húros hangszer, de teljesen máshogy kell rajtuk játszani, teljesen más a szerepük.

Azon meg, hogy basszuson tudsz középszinten jót mosolyogtam. :)

Szóval döntsd el mi érdekel igazán, basszus vagy szóló és abból vegyél valami középkategóriás hangszert oszt mehet a rokk.

2012. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az akusztikus gitárod klasszikus, vagy fémhúros?
2012. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
fém húros
2012. febr. 3. 19:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Akusztikuson megtanultál? Akkor az kipipálva. Irigyellek
2012. febr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy megtanultál rajta :D majd ha Tommy Emmanuelt odavered, na majd akkor megtanultál :D
2012. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy én vagyok a világ legjobb akusztikus gitárosa..:D
2012. febr. 4. 11:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Sőt szerintem zenében elég lehetetlen a 'megtanultam' szó. :D
2012. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igen, énis azért mondtam :D

de amúgy basszus meg szólógitár tényleg két külön világ, te döntsd el, hogy melyiket szeretnéd jobban :D

2012. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Sőt szerintem zenében elég lehetetlen a 'megtanultam' szó. :D"

Pontosan.

Sosincs olyan, hogy valaki TUD gitározni.

Én már pengetek 10 éve, sok mindent tudok, sokkal több dolgot még nem, nagy részét valószínűleg soha nem fogom tudni.

Sok fiatal úgy van vele, hogy eltudja játszani (kvinttologatással) a kedvenc Green Day meg Tankcsapda számát, akkor ő már tud gitározni...

Vicc. :)

2012. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze. :) Én is tisztába vagyok a képességeimmel. Én mondjuk basszuson nyomom. Guns, Mötley, meg hasonló glam dolgokat játszok, meg picivel többet, de azt perfektül. Ezért relatív a megtanulás. Személy szerint én meg vagyok elégedve a szintemmel, világ életemben ezt játszottam, és ezt is akarom; de annak ellenére tisztába vagyok azzal, mit tudok és mit nem. :D
2012. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!