Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ilyen, vagy ilyesfajt...

Tudnátok ilyen, vagy ilyesfajta zenét aminek a stílusa ilyen? =D (lent)

Figyelt kérdés
egyszerűen ennek a számnak a végébe beleborsódzik a hátam 05:03 -tól......nem tudom minek hívják azt ami ott a végén van ebben a részben de egyszerűen csodás ez a "zaj".....(nézhettek hülyének nyugodtan,nekem akkor is tetszik :PP )
2012. febr. 9. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
az jó, de lehagytad a linket!
2012. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ohh b*zd mekkora sügér vagyok,itt a link : http://www.youtube.com/watch?v=bn3Yy0Y_m50
2012. febr. 9. 19:05
 3/4 anonim válasza:
Azt javaslom hallgasd meg Manson bácsi albumait. Eat me drink me,the high end of low, holy wood, mechanical animals, antichrist superstar, the golden age of grotesque, portrait of an american family. Nem sorban írtam le az albumokaz de hallgass bele néhány számba vannak még ilyenjei. Meg a blutangel nevű bandára is érdemes rákeresni.
2012. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Blutengel*
2012. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!