Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő dobosnak milyen dobfelsz...

Kezdő dobosnak milyen dobfelszerelések a "jók"? Milyen márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni dobolni, de mivel még fiatal vagyok ezért és nincs saját keresetem, ezért csak zsebpénzem van. Már 100.000 összegyűjtöttem és szeretnék venni egy dobfelszerelést. Szeretném megtudni,. hogy ennyi pénzért milyen márkájú érné meg leginkább. Találtam az egyik üzletben egy Peace DP 101-est. Nagyon tetszik, de nem nagy márka. Talán mmég a Basix az ami tetszik. Érdemes lenne ezek közül az egyiket megvenni?

2012. febr. 11. 17:40
 1/3 bánomisén ***** válasza:

Magnumot is vehetsz, az a Pearl kistestvére, csak olcsóbb a Pearl-nél, tanulni kiváló. Nem kell új, jó állapotú használd dobot is vehetsz, az olcsóbb és ugyanolyan jó.


Itt találtam is párat, csak a feketéhez kell a kísérőnek állvány, a Paiste viszont az egyik legjobb cinmárka. A krémszínű dob viszont egy komplett alapfelszerelés az összes tammal, cinnel, pergővel, lábdobbal, ami kell a tanuláshoz.

A krémszínű alatt is van egy másik fekete Magnum, de ahhoz nincs beütő, a Millenium cineket meg részemről nem tartom jónak.


[link]


Anno Magnumon kezdtem tanulni, aztán váltottam Pearl-re, nem bántam meg.

2012. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bánomisén ***** válasza:
*használT dob - bocs :-)
2012. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, a krémszínű nagyon tetszik!
2012. febr. 12. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!