Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A BIGBANG koreai banda tényleg...

A BIGBANG koreai banda tényleg jön Magyarországra koncertezni? És ha igen, hol lehet jegyet rendelni?

Figyelt kérdés
A Bigbang idén 25 állomásos turnára indul március elején, amely az "Alive" nevet kapta. A lehetséges állomások között szerepel kis hazánk is, állítólag egy felmérés miatt ami szerint M.o. a legtájékozottabb koreai ügyekben Európán belül. Ez igaz? Valaki meg tudja erősíteni?
2012. febr. 12. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt konkrétan hol hallottad? Én kétlem hogy Magyarországra is jönnének. Persze, szuper lenne ha igaz lenne, de nem hiszem. Fellépnek Európában az tuti, de még nem nyilvános hogy hol és mikor lépnek fel. A koncert Szöulban március első hétvégéjén lesz(péntek, szombat, vasárnap) és valószínűleg már el is adták a jegyeket. Mást nem tudni biztosra.
2012. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát volt valami felmérés. Igen be van célozva Magyarország, de még nincs meg, hogy jönnek-e. Németország is be van célozva, szerintem esélyesebb, hogy oda mennek. Ahogyan észreveszem az itteni rajongókat, nem lesz nagy létszám.:/

Bár jó, hogy Európán belül be lettünk találva, de nem sok esélyt látok rá.:)

De ha folyamatosan nézed "allkpop"-ot, akkor több mindent megtudhatsz!:)

2012. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Annyira örülnék neki ha idejönnének, évek óta a (kizárólagos) kedvenc előadóim!! *T.O.P* *G-dragon* *Seungri* *Daesung* *Taeyang* hivatalosan is VIP akarok lenni!

Csodálkoztam Németországon, tudtommal Franciaországban több a rajongó...

2012. ápr. 16. 19:50
 4/5 Kwon Jung válasza:

22:58-as jól mondja!


Egyébként én is örülnék neki.:)

Biztos nem lenne olcsó dolog.:/ De ennyit érnek a srácok.

Magyarország meg elég központi ország, szóval ha a létszám miatt aggódna valaki, ha már Európán belül ide jönnek biztosan jönnek külföldről is, lesznek azért jó csomóan.

Ennyi jár is nekik.

De még így is elvileg nálunk ismerik legjobban én úgy olvastam.


13F

2012. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyarországra 1000% hogy nem jönnek
2012. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!