Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyenkor mit lehet csinálni,...

Ilyenkor mit lehet csinálni, suliba lesz fellépési lehetőség, de egyedül nem szeretnék gitározni, csak ha lenne valami banda is, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

van egy másik srác, ő azt mondta hogy osztályába van dobos is ,basszeros aztán zenélnek egyet, mondom áhh dejó lenne nekem is lenne ilyen, persze egyszer ha beszéltünk nemértem miért ilyen most már nem is köszön, én nem voltam bunkó vele


most szalagavatón volt első fellépésem és nagyon jól éreztem magam, ezért szeretnék többet, bandát már fél éve keresgélek(ismerősöket kérdezgetek)


nem vagyok béna, sőt jobb vagyok, mint általában a legtöbben beállnak bandába. de eddig mgé nem jött össze

18f


2012. febr. 7. 21:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!