Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nővérem mesélte, hogy van...

Nővérem mesélte, hogy van Marilyn Mansonnak egy száma, ami a legdúrvábbra sikerült és az újságokban is benne volt, sok rajongónak már túlzás is volt ez. Melyik ez?

Figyelt kérdés
Melyik lehet ez? Én a This is the new shitre gondoltam, de az nem olyan vészes, mint mondták. Nézegettem yuotubeon h hátha megtalálom, de nem :/
2012. febr. 16. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Born Villain sztem amire a nővéred gondolt
2012. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem tűnik nekem túl dúrvának...üvöltösebb volt..szinte mindenhol ordított torkaszakattából.
2012. febr. 16. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is a BV, de nem maga a szám, hanem a klipp miatt. főleg, ha mostanság mesélte a nővéred, nem hiszem, hogy régebbi számról lenne szó. amúgy a Heart Shaped Glasses-re is mondták, hogy nem adják le a TV-k a szexjelenetek miatt, meg a (S)aint is ilyen volt.
2012. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!