Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy szintetizátorom....

Van egy szintetizátorom. Honnan tudnák leszedni hozzá akkord táblázatot?

Figyelt kérdés

Csak pár alap akkord-al tudok eljátszani számokat pl Am Dm c e f g stb stb... de van egy jó pár akkord amit nem tudom /lefogni lenyomni nem tudom hogy ezt hogy szokták mondani szaknyelven de mind1/ pl Fmaj7 Bb H7 D#0 stb. stb.Ezeknek hol lehetne utána nézni?És igaz az hogy Kb. 3000 akkord van.Ha valami hülyeséget írtam akkor egy szakértő vagy legalábbis aki ért hozzá az nyugodtan javítson ki.Amúgy még kezdő szintis vagyok magamtól és haveroktól tanulok és már egy pár szám megy persze csak az alap akkordokkal.

Remélem érthető amit írtam.


2009. jún. 4. 18:17
 1/3 Thurston ***** válasza:

Gyakorlatilag végtelen mennyiségű akkord van, hiszen úgy kombinálod őket, ahogy csak akarod.

A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, én hallás után játszok mindent.

2009. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem van egy akkord táblázatom, ha kell írj


lgtt@citromail.hu


jpg kép formátumban

2010. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az akkord, amikor több hangot kell leütni a zongorán kíséretként, szintin ez többnyire egyszerűbb, lehet hogy csak egyet kell, ráadásul egyszer (amíg nem akarsz változtatni) szintin mások a jelölések, mint pl a zongorához, de van ilyen füzet. Már láttam zenei antikváriumban, szerintem nézz be ilyen helyekre, és jó ha nézel szolfézs könyvet is
2010. márc. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!