Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rákötöttem a gépemre az...

Rákötöttem a gépemre az erősítőt, mégsem tudom felvenni, amit játszok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy Ashdown Fallen Angel 100-am van. Egy jackátalakítót raktam a "SPEAKER, EMULATED, LINE OUT"-ba és egy simajack-simajackvégű kábellel rákötöttem a gépre, a mikrofon csatlakozóba.. Amikor skypeolok, megy a mikrofon, amikor a VOX metal amPlug-ommal szórakozok, veszi, de ehhez a felvételhez úgy gondolom, nem lenne elég az amPlug, úgyhogy hálás lennék egy kis segítségért.... Ja! Majdnem kihagytam! Mixcraft 5.2-őt használok (de hajlandó vagyok lecserélni, amint valaki elmagyarázza, hogy a Cubase 5 hogyan működik). Előre is kösz!
2012. febr. 18. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ne a mikrofonbemenetbe dugd, hanem a vonalba
2012. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
melyik a vonal?
2012. febr. 18. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem kék színnel van, zöld a hangszórókimenet, és rózsaszín a mikrofon. Szóval ha minden igaz, neked is így van valahogy, és ne a rózsaszínbe, hanem a kékbe dugd

lehet hogy át kell állítani a windows hangerőszabályzónál is, hogy azt vegye, de biztos, hogy az való hozzá, nem véletlenül hívják az erősítőn is Line Outnak

2012. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezt basztam, nekem csak kettő van... és ráadásul nem is színesek! XD Bár ezzel megbirkózok. Egy mikrofon és egy fajhallgató van csak itt. Gondolod, hogy egy új hangkártyával meg tudnám oldani? Amúgy is gondolkozom már a beszerzésén. Illetve pénzem van is rá, csak nem tudom, hogy valóban van-e rá szükségem...
2012. febr. 19. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:

laptopod van?

Amúgy én azt javaslom, hogy vegyél egy gitáros külső hangkártyát már akkor. Nekem line 6 van, 15ezer volt használtan, egy kis doboz, amibe bedugom a gitárt, usb-vel rá a gépre, és adtak hozzá szoftvert is, gépen mindenféle effektek kikeverhetek. szerintem ennyiért nagyon megéri :D

2012. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!