Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régóta van egy shure beta 58a...

Régóta van egy shure beta 58a mikrofonom. Mostanában hallottam, ill olvastam róla, hogy hamisítják őket és sok a kínai közöttük de ugyan úgy néz ki mint az eredeti. Miről lehet megismerni az eredetit? Valóban nem szabadna neki gerjedni?

Figyelt kérdés
Volt a kezemben egy másik ilyen az nem gerjedt apszolút, de az enyém nagy hangerőnél gerjed.

2012. febr. 20. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Az hülyeség, hogy nem szabad gerjednie. Az 58 eleve egy gerjedősebb mikrofon. Ha volt rajta hologrammos Shure matrica, akkor valószínűleg eredeti, de garancia ugyebár semmire sincs.

A legegyszerűbb az, ha beviszed egy hangszerboltba és összehasonlítod egy ott lévő gyári darabbal. Ha ehhez nincs kedved, akkor ejtsd le betonra 10-szer 2 méter magasból. Ha utána még szól, akkor eredeti. És kissé karcos.

2012. febr. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, de a ledobálós vizsgálatot nem fogom elvégezni:) Azért merült fel bennem a gyanu, mert nem rég énekeltem egyben bp-en és ott felém voltak fordítva a hangfalak egy 5X5 ös szobában és nagyon nagy hangerőn volt a mikrofon és semmit nem gerjedt. Hologramos matrica sajnos nincs rajta. Kb 5 éves a miki.
2012. febr. 23. 15:10
 3/5 anonim válasza:
Igaz ez sm-58 de nézd meg! [link]
2012. márc. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már én is láttam, de a Beta 58 a ról még nem találtam ilyen összehasonlítást. Ilyen összehasonlító képeket keresek a betáról
2012. márc. 11. 22:41
 5/5 anonim válasza:

Figyelj! Tudom régi kérdés, de azért válaszolok!

A kapcsolós SM58 például kínai.

A kapcsoló nélküli azt hiszem mexikói, és elhoztam a kapcsolósat, mert nem volt a másikból, nem szarakodtam, két ezer forint talán a különbség a kettő közt...


Szóval az a lényeg, hogyha ugyanaz a gyártó Shure-Shure... akkor kb. szerintem mindegy, hogy honnan van.

2013. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!