Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kínai de eredeti Nike? Mivan?

Kínai de eredeti Nike? Mivan?

Figyelt kérdés
Vettünk eredetiségi papírral nike cipőt, és rá van írva hogy made in chine.Anyámnak Reebook boltban vettünk egy reebook cipőt az is eredeti de arra is rá van írva hogy made in china.Aztán a barátnőmék akciósan vettek 12 000- ért egy adidas cipőt , nah arra is rávan írva hogy made in china. Pedig adnak eredetiségi papírt. Nem értem. Most komolyan, ott lehet a gyáruk??? :SS

2011. nov. 13. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezeket is ott gyártják. Mit gondoltál, hol ? Adidas országban, meg Nike államban ?
2011. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Áhh xDDD Kizártnak tartottam hogy pont Kínában!!
2011. nov. 13. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A márkás cuccokat is Kínában csinálják. Az Apple termékeket is. Olcsó a munkaerő, ez van.
2011. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ott gyártják, de ettől még nem veszít az értékéből és nem lesz rosszabb szerintem :)
2011. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jesszus!!!
2011. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szinte mindent kínában gyártanak, mert a cégeknek jobban megéri ott legyártatni a kis munkabérért. De van különbség a kínai-kínai között és azok között amiket csak ott raktak össze. Pl. az iPhone-t is kínában rakják össze.
2011. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
57%
Én úgy tudom,hogy az eredeti Nike cipők made in italy,de persze lehet rosszul tudom.
2011. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod :)
2011. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!