Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen basszusgitárt tudtok...

Milyen basszusgitárt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy már erősítővel, "tokkal-vonóval" együtt megvan. Most szeretném elkezdeni tanulni, tanár már megvan, csak ugye valami hangszer is kéne hozzá :D
2012. febr. 21. 15:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Én buta, pont az árat nem adtam meg :D Szóval olyan 90-100 ezrem lenne rá jelen pillanatban.
2012. febr. 21. 15:28
 2/2 anonim ***** válasza:

a Cort is jókat tud gyártani de szerintem ha 90-100at rászánnál akkor egy Squier. Az már majdnem Fender minőség tehát megbizhatsz benne.

Amitől óvakodj az a Harley Benton és társai és az ilyen "noname" márkák... Lehet hogy olcsó és szépen néz ki de recseg ropog ez erősitőben, a húrlábak és a kulcsok egy kalap kulát sem érnek a bundozás is ócska stb stb.

Tehát én egyértelműen a Squiert ajánlom :) Mielőtt megveszed mindenképpen dugd meg a boltban szólj hogy ki szeretnéd próbálni. Még ha nem is tudsz játsznai egy kicsit pötyögtess rajta és ha hozzá fűz a szived akkor nem fogod azt mondani késöbb hogy "ó a másik jobb lett volna"... :) Véleményem szerint szerelemnek kell lenni egy gitár és kezdő gitárosa között. Enélkül ráunsz, a sarokba dobod és sz*rsz rá... Nem mindig a kinézete a lényeg hanem a hangja, hogy milyen a potok vannak rajta (a csavargatós pöckök), és hogy preckós vagy jazz bass-e a választott :)) Olyat válassza mi hozzád leginkább illik. Ha rockosabb témákat játszanál rajta akkor mindnekiéppen precision bass viszont ha funkyznál vagy hasonló akkor jazz bass. Remélem segitettem sok sikert kollega

2012. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!