Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 5 Húros Balkezes Aktív Basszus...

5 Húros Balkezes Aktív Basszusgitárt Szeretnék Venni Megfizethető Áron! Valakinek van ötlete, hogy mibe érdemes befektetni? Egyet találtam is (Ibanez Sr 505), de $599-ért, erről vélemény? Kapható igényeimnek megfelelő, de ennél olcsóbb bassz?

Figyelt kérdés
Egyéb javaslatokat, megfigyeléseket is várok! :)
2012. febr. 20. 15:38
 1/1 sasmaskara válasza:

Ugyanebben vagyok én is, csak én szánnék rá többet is, mert olyat szeretnék venni amit nem kellene már lecserélni egy jó pár évig, mert nem kis hátrányban vagyunk mi balkezesek, mire találunk amúgy is, a másik dolog, meg az, hogy nincs választék számunkra. Én sem akarok 2-3 modell közül választani.

4 húrosban is elég hát még öt húros meg balkezes. Volt ahol kinevettek érte ilyen paraszt beképzelt boltosok. Ezt az Ibanezt nézegettem én is amúgy, meg a Schecter Stiletto Custom 5 -öt, ami elég durván néz ki fehér arany színben,mert azért náluk van választék is, de én valami atommasszív amerikai monstrumot szeretnék amin extrém grindcore- tól kezdve a legfinomabb jazzt is ki tudjam hozni belőle, és profi elektonikai ellátása sem lenne hátrány a masszív test mellet, meg ne fekete legyen, hanem valami szép érdekes kinézetű.

Néztem még a Spectort is amilyen Rex-nek volt a Panterából, az se rossz, de inkább várok még, hátha találok valamit. Nem akarom elkapkodni.

Na a lényeg, hogy tartsunk össze, és ha látunk valami érdekeset, vagy kipróbálunk valami jó kis cuccot ami megmozgatja a fantáziánkat, akkor szóljunk egymásnak szerintem...

ja amúgy szerintem az ilyenek mint az Ibanez sr505 már az a határ ami alá nem igen szabad menni mert az olcsóbbak nem biztos hogy megfelelnének neked is. Ez amilyen fasza, és amennyibe kerül szerintem elég jó minőséget takar.

2012. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!