Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek hiteltelen lenne...

Szerintetek hiteltelen lenne a zenekarunk ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Nemrég behívtak egy rock bandába, mint énekest. A bökkenő ott van, hogy a rockzenében nem vagyok nagyon jártas. Rapzenén nőttem fel, de a szívem csücske az összes zene. Imádom még a soult, jazzt, persze metál és stb, egyszóval szerteágazó a zenei ízlésem. A kérdés, hogyha benne is lennék a dologban, igencsak hiteltelennek érzem a dolgot, hogy nem vagyok az a rocker arc, mégis egy ilyen bandában vagyok. Vélemény?

2012. febr. 23. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ember, a zene az zene!:) Ha te jol erzed magad amikor rockot enekelsz meg ha van hozza hangi adotsagod is akkor akar terdig-segg gatyaban meg oldalra nyomott baseball sapkaval is enekelhetsz:p

A hiteltelenseg legfeljebb az onbizalomhianybol szurheto le.

2012. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát csak tudod manapság a legtöbb ember (hülye mód) nagyon érzékeny a zenei stílusra. Nem értékelik a másik zeneí stílust csak azt, amit ő hallgat. Ezért van a sok utálkozás, hogy XY milyen sz*r zenét hallgat.
2012. febr. 23. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!