Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nem hiteltelen...

Szerintetek nem hiteltelen mikor egy dietetikus kövér?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a napidoktor.hu oldalt és ott láttam a dietetikust aki egy fiatal elhízott nő. Rögtön az merült fel bennem hogy ha ő annyira ért a dologhoz akkor miért nem fogy le? Annyira hiteltelennek tűnik nekem így ez az egész. Kb olyan mintha egy személyi edző elhízott lenne.
2011. aug. 23. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:

De az! Nálunk a védőnő volt bent tavaly a suliban, a fogyókúráról tartott előadást.


Végig nézett az osztályon és közölte, hogy pár embernek le kéne adnia egy kicsit a súlyából.


Mondanom se kell elég hülyén jött ki ez az egész mert a nő nem volt egy nádszál vékony, kifejezetten duci volt. Kb. így nézett ki.


[link]


Mindenki csak nevetett, hogy egy ilyen duci nő tart előadást a fogyókúráról?! Hiteltelen volt az egész előadás...

2011. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
figyelj, nagyon sokan nem tehetnek erről, lehet hogy van egy betegsége, amire olyan gyógyszert szed, amitől bármit csinál, kövér lesz-....sajnos van ilyen
2011. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg a zöme csak erre fogja, hogy biztos van valami betegsége... Akárki akármit mond az emberek nagy részének nincs elég akaratereje ahhoz, hogy lefogyjon és a súlyát is megtartsa. Hamarabb elcsábulnak és jobban szeretnek a lustaságba menekülni, mint pl. egy picit mozogni.
2011. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bix ***** válasza:
én ismerek láncdohányos tüdőgondozós főorvost is. nem kunszt. persze hogy beadja neked hogy mit kéne csinálni csak ő nem csinálja. a tudás és a gyakorlatba ültetés két külön dolog:) ő tudja mit KÉNE de pont lesajnálja
2011. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Csak kockás hasú embereknek higgy.
2011. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt is sokan adnak tanácsot úgy, hogy nem is úgy élik az életüket. Mindenki tudja, mi a helyes, de nem sokan vannak, akik úgy is élnek.
2011. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
persze értem én hogy az ember gyenge és vannak olyan dolgok amiket nem akar feladni de ha ennyire nem tudja kordában tartani az étvágyát és lusta mozogni akkor ne dietetikusnak menjen hanem szakácsnak :) ha már valaki azt a pályát választotta hogy étkezés helyes összeállításában segíti az embereket, na meg az egészséges életmódot oktatja , tanácsokat ad akkor hogy néz már ki hogy ő maga sz*rik bele az egészbe. hogy lenne már az ő szájából bármi is hiteles? lehet hogy csak én vagyok erre érzékeny de nem kérnék tanácsot egy kövér személyi edzőtől sem és dietetikustól sem.
2011. aug. 23. 15:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Jogos, ahogyan drogosoktól sem szívesen hallgatja az ember egy előadáson(amire bíróság kötelezte vagy "önként" ment el), hogy mennyire rossz a drog. Egy csalfa ember se papoljon a hűségről.
2011. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azt hozzáteszem hogy semmi bajom a kövér emberekkel, csak ebben a párosításban hiteltelen nekem.
2011. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazad van.


Engem néhány éve kezeltek a súlyproblémáim miatt. Egy 120 kilós (nem duci, hanem kifejezetten kövér) nő papolt arról, hogy mit kellene ennem és mi egészséges. Elég nevetséges volt.

Meg igaz, hogy attól még elméletben tudhatja a helyes táplálkozás menetét, de szerintem példát is kellene mutatnia.

2011. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!