Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy számot, a szövege:...

Keresek egy számot, a szövege: " Hideg csillagok égtek, mikor átkaroltál, Azt hittem hogy mindent értek, de te elfordultál, Tudtam, hogy mindennek vége, mégis úgy kívántam, Gondolj a szerelmes nyárra, tudom én hibáztam. Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

A 2. versszak:

Akartam, hogy megbocsásd azt, amit rosszul csináltam, Akartam, hogy újra láthasd, csak egy szóra vártam, Féltem, hogy megérzed rajtam, nekem fáj nagyon, Hogy nem marad semmim, ha elhagysz, csak a fájdalom. Refr. : Minden éjszaka várlak, senki nem kell utánad. "


Nem ismerem az előadót, csak azt tudom, hogy ezelőtt kb 15 évvel hallottam egy viszonylag mély hangú férfi előadásában, azóta keresem...


2012. febr. 23. 16:09
 1/2 Atomteam válasza:
Lui
2019. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Atomteam válasza:
Turi Lui -megöl a nyár. így megtalálod...
2019. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!